Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem.

Blog

Veškerá rostlinná strava obsahuje kromě vitamínů, minerálů a vlákniny i tisíce fytoživin (flavonoidy, terpeny, fenoly, karoteny, atd..). To živočišná strava nemá. Každý kousek ovoce nebo zeleniny má stovky těchto živin. Proto nestačí konzumovat potravinové doplňky, které nikdy nemohou nahradit množství látek v živé stravě.

Kdo jste navštívil hrad Karlštejn, víte možná, jak mystické je to místo. Domnívám se, že král o tom dobře věděl. Po návštěvě jeho kaplí a modlitebny mě napadlo, že právě tam možná vznikaly jeho úžasné nápady na postavení Karlova mostu ad. Trávil tam spoustu času o samotě a ladil se sám na sebe a na tvůrčí sílu.