Reference

Simona

„S koucinkem u paní Illkove jsem velice spokojena, přišla jsem k ni unavená, vyčerpaná, dalo by se říct, že v depresi a po koucinku jsem se zase cítila plná energie a sily. Všem moc doporučuji. Terapeutka na mě působila příjemně, mile, a vyrovnaně. "

Tom

„Couching mě příjemně překvapil, ulevilo se mi a zjistil jsem, co mě ve skutečnosti tíží a jak s tím naložit.“

Marta

S koučinkem jsem byla velice spokojena. Během přátelského rozhovoru jsem dokázala zkonkretizovat své problémy do otázek a vlastně si na ně i sama odpovědět. Odcházela jsem s jasnou představou jak dál. Postupně jsem vše i zrealizovala a nyní vidím, že to bylo to nejlepší, co jsem se svým životem mohla udělat. Nyní cítím, že konečně dělám, co opravdu chci.

Určitě doporučuji i vám."

Eva


"U Ivany jsem absolvovala kurz RESTART. Oslovilo mě, že kurz je spojením zdravého hubnutí a psychiky, a to ho činí velmi efektivním. Psychice je věnována významná část kurzu, a to je v hubnutí velmi důležité, neboť  ,,vše začíná v hlavě''. Vyhovovalo mi zapisování jídelníčku a jeho následné konzultace, Ivana mi dávala i tipy na zdravé recepty, uvítala bych např. i nějaké konkrétní tipy na pohybovou aktivitu a jak se k ní motivovat. Úkoly na každý týden mě motivovaly být všímavou sama k sobě. Tento kurz mě rozhodně pomohl ,,restartovat'' a vykročit zdravější a sebevědomější cestou."

Ivana Illková
Mobil: +420 773 650 820
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!