google-site-verification: google655e1afe2b567c3a.html

KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ

RESTART

Kurz, zaměřený na zdraví, zlepšení psychické kondice        a na zdravé hubnutí bez diet.


Kurz, který se nezaměřuje pouze na tělo, ale na provázanost těla s duší. Mění vaše vnitřní nastavení a vztah  k sobě a svému tělu tak, že se zlepší vaše duševní i fyzická kondice a Vy se začnete cítit lépe ve svém těle. 


Dozvíte se jak

  • zhubnout bez jojo efektu
  • zrychlit metabolismus
  • omezit chuť na sladké
  • zlepšit celkově svůj zdravotní stav
  • cítit se lépe psychicky
  • sestavit si zdravý jídelníček

Kurz probíhá 1x týdně, po 9 týdnů.

Kurz je zaměřený na zajištění fyzické a psychické rovnováhy, na harmonii         a spolupráci duše a těla. 

Je vhodný i pro ty, kdo chtějí celkově zlepšit svou kondici.

Proč právě výživový koučink?

Mnoho lidí ví, jak se zdravě stravovat. Proč to ale vědět nestačí? Proč se stejně přejídáme nezdravými jídly? Proč nám nemusí vždy pomoci výživový poradce?

Náš způsob výživy souvisí s mnoha okolnostmi. Je to o našich zvyklostech, o tom jak se jedlo doma, o dalších ovlivnění, závislostech na chutích, o přístupu ke svému tělu vůbec. Hodně je to o našich prioritách, čemu jsme ochotni věnovat čas a své finance. Naše výživa úzce souvisí i s životosprávou. Tato přesvědčení a postoje jsou v nás ukotveny a propojeny s dalšími přesvědčeními a různými iluzorními odůvodněními, které si mnohdy ani neuvědomujeme.

S tím vším počítám ve výživovém koučinku, který jsem s ohledem na výše zmíněné pro vás vytvořila a sestavila do uceleného kurzu, který se nazývá Restart. Kurz má ambici odhalit a přepsat vaše naučené chování nejen ve výživě. Uvědomíte si, jak se chováte ke svému tělu, vědomě si nastavíme nový záměr.  Posílíte svou duši směrem ke zdraví, což pomůže i vašemu tělu, a vy se tak můžete znovu napojit na jeho moudrost.

Budete vědět, jak chcete jíst, abyste se cítili dobře. Co je dobré pro vaše tělo, co raději vynecháte. Odhalíte vaše slabé chvilky, z čeho vyrůstají. Nebudete se trestat za drobná selhání. Nastolíte si režim a řád, který vám bude vyhovovat. Pak už bude jen na vás, vydržet. Budete vědět, co a proč jíte. Věřím, že vše bude pro vás podáno zábavnou formou. Nejedná se o žádnou dietu, ale o zdravý způsob života.

Pro měření tělesných hodnot používám pokročilou technologii Bio-impedanční analýzy.

Výsledky měření na této váze jsou dosti spolehlivé. Vážení trvá chvilku, změří kromě vaší váhy:

procenta tuku v těle

procenta vody v těle

svaly v kg

kostní hmota - úroveň kostních minerálů 

metabolický věk (tj. na kolik let se cítí vaše tělo)

viscerální tuk (břišní tuk)

BMI - poměr váhy k výšce, index tělesné hmotnosti

DCI - denní příjem kalorií

Přijďte na kurz, ve kterém máte možnost zdravě zhubnout, a navíc si můžete zlepšit svou fyzickou i psychickou kondici. Nebo naopak?

 Zdraví je stav tělesné a duševní pohody  a výživa je jednou z cest k jeho dosažení.

Nabízím kurz, který je zaměřen na zdravý životní styl. Naučím vás zásady správné výživy, budete si umět sami pro sebe sestavit zdravý jídelníček. Dozvíte se informace, jakými způsoby lze bez diet snížit svou hmotnost.

Součástí kurzu je i část, zaměřená na psychické aspekty výživy. Např. se stává, že zajídáme různé nepříjemné pocity. Nebo jíme to, co našemu tělu "nechutná". Stravujeme se tak, jak jsme dlouhá léta zvyklí. Postupem času přibíráme na váze, mohou se přidat zdravotní potíže.

Zdravá výživa se nerovná nudné, či nechutné stravě. V kurzu se dozvíte, jak obnovit komunikaci se svým tělem. Tělo se může očistit a může i po dlouhodobém přetěžování fungovat lépe. Ideálně, pokud jsme v souladu se sebou, si dokážeme říci, kdy máme hlad a kolik výživy potřebujeme. A především, co nám prospívá a po čem se cítíme dobře.

Zdraví je to nejcennější, co máme. Můžeme si ho různými způsoby zlepšovat a cítit se lépe.

Se změnou životního stylu vám ráda pomohu. 

Obezita nemusí být ošklivá, ale především je nezdravá.

A nepohodlná. Jak zdravě jíst, ví téměř každý, přesto může být pro mnoho lidí těžké získat a udržet si váhu, jakou by chtěli. Nestačí tedy znát potřebné informace. Pro zdravé hubnutí nestačí ani omezení příjmu kalorií. Mnoho lidí se zkouší trápit různými dietami, které však v době, kdy je přestanou dodržovat, vedou k návratu původní váhy (jojo efektu). Navíc se metabolismus s věkem zpomaluje. Co tedy s tím?

Někdo řeší tento problém tak, že přijímá nejen svou obezitu, ale i svůj nezdravý způsob života, což vede k tomu, že se v něm čím dál více utvrzuje. Připomíná mi to bajku o lišce, co nedosáhla na hrozny, které byly moc vysoko. A řekla si, že ty hrozny jsou stejně kyselé, takže je vlastně ani nechce. Pokud nevidím východisko, raději se smířím se situací a ještě mě to může povznést. Dobré, ale leda tak pro tu lišku, která zase o tolik nepřichází.

Nabízím vám jiné řešení. Změnu směrem ke zdraví - k tělesné a duševní pohodě. Je to cesta objevování nového. Jsem koučka s terapeutickým vzděláním a sestavila jsem pro vás kurz, který je zaměřený na celkové zlepšení kondice. Dáte své tělo do souladu s vaší duší. Zhubnutí, či vytvarování postavy, omlazení, zlepšení duševní pohody, může to být i větší lehkost, větší sebevědomí, či u někoho zlepšení fyzičky - to jsou výsledky, které lze pocítit. Můžete se přenastavit vnitřně na jiný cíl. Zjistíte, že sladké hrozny jsou pro vás dosažitelné, jen když popojdete kousek dál.

Kurz probíhá v 9 setkáních 1x týdně. Má dvě části, jedna je zaměřena na podporu těla, včetně výživy a druhá na podporu duše.

Ať již chcete zhubnout, získat informace, vytvarovat svou postavu, získat pro sebe oporu, cítit se lépe, povzbudit svou duši, či získat nové přátele, jste srdečně zváni.

Volejte na tel. 773650820, pokud se nedovoláte, pište SMS, ozvu se vám.

Od 2.12.2019 je v prodeji i kurz RESTART po Skypu, či telefonu + E-mailu.

Ivana Illková
Mobil: +420 773 650 820
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!